It is currently 15 Dec 2019, 04:06

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 73 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
PostPosted: 01 Jun 2005, 14:41 
Administraator

Nimi:
Rool:
Rääkige oma muljetest, huvitav oleks teada kus keegi oma \"karjääri\" alustas ja millal.
Meeldetuletuseks soovitan vaadata seda teemat

Endal hakkas kõik peale juba dosi aegadest. Oli mingi mäng nimega \"GP Circuit\" kus oli kolm autot aastast 88. McLaren, Williams ja Ferrari ning 8 rada. Seda mängu peaksid ikka paljud teadma. Esimene Windowsi pela oli juba Grand Prix 2 mis oli omal ajal ikka väga kõva sõna. :thumbs Ära ei tasuks ka unustada neid 8bitise telekamängu F1 \"simulaatoreid\".

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 01 Jun 2005, 15:05 
Liige

Nimi:
Rool:
*tsenseeritud* kes seda veel mäletab täpselt :P igatahes esimene tasemel vormeli mäng mida ma arvutil mängisin kandis nime vist mingi F1 DOMAIN vms :P igatahes mäng käis siis mingi oranzi autoga.. kiivrivaatest :P oi neid aegu :twisted:

väga võimalik et mängu nimega panin pikalt puusse :P

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 01 Jun 2005, 15:23 
Liige

Nimi:
Rool:
arvan et esimene oli mingi tv mäng. vist :roll:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 01 Jun 2005, 15:29 
Seenior Liige

Nimi:
Rool:
Mul oli esimene mingi Indy 500 aga ma sõitsin seda rohkem selleks, et mingit hästi suurt kräshi tekitada :P Kui ma sain uue arvuti, siis üks sõber küsis, et kas ma vormelimängu tahan. Muidugi tahtsin, lükkasin peale ja oi kui hea see oli :D Jutt siis F12002-st 2 aastat tagasi :P

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 01 Jun 2005, 15:58 
Liige

Nimi:
Rool:
oioi, mis teema üles võeti

ma võin kohe öelda, et üldse mu elu esimene mäng mida ma arvuti peal mängisin oligi kohe vormel. nime muidugi ei mäleta aga no mingi siuke Grand Prix 1 või midagi taolist võis olla. sõitsin seal mingite kastidega väga ruutus raja peal. aasta oli siis vast 93 või 94. kellegi tuttava arvuti taga.

97 sain omale esimese arvuti ja oh seda rõõmu kus siis sai GP2-te alles laksitud. seda sai ikka haigeks mängitud, täiesti sõltuvuse laks oli.

siis kunagi sai uus arvuti soetatud ja siis tulid EA sportsi mängud nagu f12000 ja f1 challenge 00, seal jooksis mingi statistika ka ja ma mäletan ma sõitsin ikka tugevalt üle 10 000 ringi kokku.

no siis mul oli tükk aega ikka see vana juust arvuti kuni eelmine aasta uue masina sain. sinna lendas kohe f1 challenge 99-02 peale ja sest ajast saadik ongi seda pelatud.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 01 Jun 2005, 16:11 
Administraator

Nimi:
Rool:
Ei mäletagi, milline oli esimene F1 mäng, mida mängisin, aga mis mind selle poole tõmbas lõpuks oli mingi \"F1 95\"....tean ainult seda, et kui see 95 välja tuli, siis ma seda kohe sõbra juures mängida sain...

pärast proovimist istusime sõbraga iga päev peale kooli kahekesi arvuti taga ja sõitsime võidu:D Ekraan oli pooleks ja nii pidime sõitma seal:P Põnev oli ühe klaveriga pelada:D

Pärast seda tulid f1 2000, f1 2001, f1 2002, f1 challenge 99-02.
Paralleelselt proovisin ka GP variante, kuid....ei jäänud nende peale, sest võrgus eriti ei saanud ja ühe arvuti taga ammugi mitte:P Kordamööda ringi aegu teha pole kõige lõbusam:P

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 01 Jun 2005, 17:29 
Liige

Nimi:
Rool:
Minu esimene oli samuti F1 Domain. Massacr3 jah, see oli tõepoolest F1 Domain, ma 99% kindel. Ma mäletan et seal ei pidanud üldse hoogu maha võtma, et enamus kurvid läbisid täiega :P

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 01 Jun 2005, 19:51 
Liige

Nimi:
Rool:
esimene f1-pela sai compu peal kunagi mängitud. Selle nimi oli vist Grand Prix vms. Igastahes oli seal nii et iga ring said mingi teatud aja, mille sisse pidi tulema. Esimene rada oli igastahes aind üks ovaal :P Ja kokku oli mingi vast seal 5-6 erinevat rada :D Arvuti peal esimene game oli mingi see Indy car racing vms. Mäletan et Kui matsu panid siis enda autol ei juhtunud miskit aga teistel küll juhtus. Seega vahest sai vastassuunas mõned ringid läbitud et kõik teised autod olid hunnikus ja ise sõitsin võidukalt lõpuni :P

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 02 Jun 2005, 00:48 
Noorliige

Nimi:
Rool:
indy 500 oli tõesti üks vana hea mäng mida sai kunagi minevikus 386 pelatud
aga nüüd on olnud ainult f1c99-02 ja mõnikord ka gp4

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 02 Jun 2005, 10:59 
Liige

Nimi:
Rool:
Esimene oli Mingi GP vms. Sama mis mcquiz\'gi r??gib. Siis oli ka vahepeal kuu aega Racing Simulation 3. Siis tuli GP 2. Siis GP 3 ning seej?rel F1 Challenge 99-02

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 02 Jun 2005, 13:24 
Liige

Nimi:
Rool:
mul tuli veel meelde, et ?ks suvi j?in ma s?ltuvusse grand prix manager m?ngust. see oli vist 1998 aasta baasil aga no seda sai haigeks m?ngitud. p?evad ja ??d, ?ldse rahu ei andnud kogu aeg pidi m?ngima.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 02 Jun 2005, 14:24 
Administraator

Nimi:
Rool:
Ahjaa.. managerid läksid üldse meelest. 95-96 aasta omi sai proovitud ning 98 Grand Prix World. Eriti aega neile ei kulunud kuna alati läksin ruttu miinustesse ja viskas ruttu kopa ette.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 17 Aug 2005, 21:24 
Kogenud liige

Nimi:
Rool:
Official Formula 1 Racing (98 aasta) - Esimene ja reaalne F1 m?ng. M?ngisin niikaua kuni 2002 XP sain. Klassika
F1 1999 - Polnud EA oma aga mingi m?tetu oli, jamam kui eelmine
F1 2001 - Eredaim m?lestus on see kui s?itsin Steering Assistance\'iga s?itsin 100% Albert Park-is ja siis kui arvuti peale l?petamis v?lja viskas.
F1 2002 - Sidusin ennast tugevalt F1ega arvutis.
F1 Manager 2000 olin s?ltuvuses kuni seivi enam loadida ei tahtnud.
F1 Challenge 99-02 - Sain siis kui v?lja tuli ja seni arvutis.
Grand Prix 4 - V?ga head muljet ei j?tnud, kuigi oli arvutis kaua. Tundus et autod on aeglased, rajad kitsad.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 17 Aug 2005, 22:23 
Administraator

Nimi:
Rool:
Grand Prix 4 tundub aeglane, sest kui arvuti jääb nõrgaks on FPS madal. See teebki mängu aeglaseks. Sellepärast ka paljudele see mäng ei meeldi, tahab pagana head arvutit saada. Kellel aga paremat võtta pole, peab EA seeriaga leppima. Rajad on seal väga õiged. Esimene F1 mäng kus rajad GPS abiga tehtud, et nende kohapealt ei maksa üldse sõna võtta.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 17 Aug 2005, 23:40 
Kogenud liige

Nimi:
Rool:
Quote:
Grand Prix 4 tundub aeglane, sest kui arvuti jääb nõrgaks on FPS madal. See teebki mängu aeglaseks. Sellepärast ka paljudele see mäng ei meeldi, tahab pagana head arvutit saada. Kellel aga paremat võtta pole, peab EA seeriaga leppima. Rajad on seal väga õiged. Esimene F1 mäng kus rajad GPS abiga tehtud, et nende kohapealt ei maksa üldse sõna võtta.

Whateva aeglane, P4, 2.4 Ghz, ATI Radeon 9600 graafika kaart. H?iris ka see et nuppe ei saand muuta ja et m?nesid Assistance\'eid ei saanud maha v?tta

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 17 Aug 2005, 23:54 
Administraator

Nimi:
Rool:
Quote:
H?iris ka see et nuppe ei saand muuta ja et m?nesid Assistance\'eid ei saanud maha v?tta

Kõike seda saab teha, uuri rohkem. GP4 sobibki rohkem kogenud sõitjatele. Mängu kiirust võrdleksin ma teise simu RBR-iga. Seal tundub samuti autode kiirus väga aeglane. Pilt liigub aeglaselt aga kiirus on 200km/h, samas kui EA seerias on sellise liikumiskiiruse juures 150km/h.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 18 Aug 2005, 02:13 
Seenior Liige

Nimi: Villem Kraaner
Rool: Thrustmaster T300 Alcantara
Computer - GP 87 ... valida oli Ferrari, McLareni, Williamsi ja mingi kollase masina vahel ...

vead:

*Boxi ei pidand minema
*Liiga lihtne

+

*mingi algeline setup :P

Telekamäng - Nigel Mansell 1992 World Championship (vms.) ... valida oli Ferrari, Bennetoni, McLareni, Williamsi, Tyrelli, Ligideri ja Lotuse vahel
korraga pääses starti kval. 10 kiiremat :) (meie liiga moodi :))

vead:

* sina pidid boxis käima, teised mitte
* sinu auto oli teistst metsikult kiirem (u 10 seki ring)
* distants oli 4-6 ringi (kõigest)
* väljasõites (äärekividest üle) enamvähem koheselt katkestasid
* kiirust mõõdeti mph
* kiiruselmiit 236 mph :D - see eest sai muidugi kurve kiiremini läbida ...

+

* \"1\" ja \"2\" + \"3\" tärn tegid asja huvitavalt pingeliselt raskesst + lisades veel \"4\" tärni jutu ;)

Olid ajad ...

peale uue arvuti saamist mängisin aastal 2002 EA F1 2001-te :lol:

selle m?ngu plussiks oli radade õpetamine :D

ja edasi on juba edasi ... ;P

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 04 Sep 2005, 17:44 
Uustulnuk

Nimi:
Rool:
huh, mida ma sain siis esimesena m?ngida...ee...vist oli see grand prix 1 v?i oli grand prix 3 ei tea siis j?rgtmised m?ngud olid f12000( sai p?ris kenasti m?ngitud) ja gpw(seda m?ngu olen vist ?ldse k?ige rohkem m?nginud...jumala tuus m?ng) siis tulid veel need imelikud f11998 ja f11999 ja peale neid tuli f1manager(see j??b natuke gpw alla, viskab kiiresti kopa ?le see m?ng) siis tuli f12002 mida m?ngisin k?vasti ja hiljuti sain f1 challenge mida m?ngiks palju aga j?udsin juba modidega m?ngu *tsenseeritud* keerata :cry:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 04 Sep 2005, 19:33 
Noorliige

Nimi:
Rool:
Mh GP oli.Koolis sai seda ?htuti k?vasti m?ngitud teistega ja v?rreldus teistega aegu.Mina olin parim :P
S?itsin Ferrariga siis.
M?kil oli parim juhitavus vist .
Willams oli vist k?ige kiirem aga alajuhitav oli suht :P

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Sep 2005, 21:13 
Seenior Liige

Nimi:
Rool:
Minu võidusõitja karjäär algas juba 80ndate lõpus.

* Esimeseks lävepakuks oli mingi hiina telekamäng aastast 1985 vms kus olid 4 värvilised vormelit kujutavad objektid ja mingi rada vist oli ka üritatud kujutada.
* Saades sealt tiitli kolisin järgmisele astmele, mis oli taaskord miski hiinas toodetud telekamäng, aga juba natuke parem, seal olid värvid ja puha.
* Samal ajal tegin oma esimese katse Indycari roolis, tänu Sierra meeskonnale. Ja ei läindki väga kaua, kui juba Indy 500 sõidus esikoha võtsin.
* Vaikselt arenesid telekamängud koos minuga ning SEGA peal sai 1993. aastal Ayrton Senna Monaco GP nimelist mängu tuunitud, selles olin ma võitmatu, aga tundsin, et telekamängudel oli lagi saavutatud, niisiis suundusin parema otsinguil PC peale ja oh üllatust.
* World GP või mingi selline (need 80ndate 3 vormelit) oli minu sari päris mitu aastat vist - ma ownisin seda ikka meeletult. Kui oma 30 tiitlit tasku olin pistnud, siis sai GP1 proovitud ja meeldis.
* Aeg aga lendas linnutiivul ja nii ma istusin ühtäkki 1994. aasta Benettoni roolis, paariliseks Schumacher ja mänguks GP2.
See on mäng, mida ma mängisin veel hiljutigi (ehk siis ca 9 aastat umbes) - mu vaieldamatu lemmik. Seal enam asjad nii kergesti ei läinud, aga autoseadistamist ja radu õppisin tohutult. Tiitleid tuli siiski ropult.
Et ennast vormis hoida, siis sai päris palju sõidetud ka Official F1 Racing ja Prost GP ning sekka Indycar 2 ja ka Nascar 1999 hooaega.
* Seejärel kolisin GP3 sarja, kus ma eriti ei tahtnud võistelda, aga tiitli sain ära. Korra sai ka GP4 proovitud, kui aeg käes, aga seal läks väga valesti kõik ja ma tulin tulema.
* Veel hiljem sain võimaluse osaleda vanade GP autode sarjas - täpsemalt siis GPL mängus - kus Lotus 49 roolis üritasin G. Hilli ja J. Clarki tempos püsida.
* Et ikka maksimum kogemust võtta võidusõidust, siis 2001. aastaks soetasin endale esipiloodi koha Fordi rallimasinas, mänguks CMR 2.
* Samal ajal sai aga testitud hoolega F1 2000 ja F1 2001 autosid, et endale tugevat alust rajada ja F1 2002 sarjas kindlasti häid tulemusi näidata.
* Ülekaalukas Brasiilia nädalavahetus F1 2002 päevilt oli piisav, et mu karjäär saaks jätkuda F1 Challenge sarjas, meeskonnaks Williams.

Selline on siis minu karjäär tänini.

Ära ei saa ka unustada selliseid seiku:
* 1997. aastal Eesti MM-sarjast osa võtmine kartauode võidukihutamisel \"Kadett\" klassis - parim tulemus 3. koht debüütsõidul.
* Rahvaralli 2003. aasta REVAL cup sõidus Mosseliiga debüüt. Tol korral olin küll kaardilugeja, aga panime paarimehega päris mitu katset kinni vanade olijate vastu.
* Tulevikus on plaanis mõned streetrace stardid teha ja ka jäärada proovida.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 09 Nov 2005, 23:23 
Noorliige

Nimi:
Rool:
Mul tuleb veel meelde et ma mängisin mingit imelikku F1 1997, kus tagant sisse sõites hakkas auto põrkama nagu kossupall, kuid F1 1999 sai ikka korralikult mängitud, ning vist ka 2 mm tiitlit nopitud. need ajad olid arvutisaalides. Aasta oli vist 2000 siis. Siis tuli 4 aastane Paus, kui ma käisin sõbrale pinda, et ta ostaks omale F1 2000 prismast 69 krooniga, kuna F1 isu oli niiõrd suur ja ootus igatsus seda taas mängida. 2004 aasta lõpus sain aga endale ise arvuti, ning ühelt jobult ära pätsatud F1 challenge 99-02, mis oli kirjutatud mingile räbalale toorikule leidis tee minu arvutisse. Peale seda olen ma mänginud nii GP1 mis tundus täielik ......, GP2 aga meeldis, kuid enam pole viitsinud seda lehekülge otsida, kus seda saab GP3 oli aga min arvates natukene kehvem, kui GP2 ja seda ma eriti ei mänginud. Kuid siis sai \"ostetud\" omale Grand Prix 4 mis meeldib mulle täiega. Samal ajal, kui F1 challenge plaat läks katki, see oli mingi 2005 aasta mai kuus, mängisin ma kuni augustini Gp4, peale seda ma tirisin endale F1 2002, mis on suht hea, kuid kiiresti tekib tüdimus, kuna tean et on olemas, suuremate võimalustega F1 challenge. Ning paar nädalat tagasi siis ma soetasin endale F1 challenge, mis on mu sõprade seas suure soosingu saanud, ja igal õhtul saab tehtud 3-4 sõitu internetis.
Eile mängisin Sõbra juures PS2 Peal F1 2005, mis oli väga hea mäng, kui üks suur viga oli mängus, et autod ei purune, ja piruette on võimatu teha :(

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 09 Nov 2005, 23:35 
Liige

Nimi:
Rool:
Minu esimene F1 oli telekamängu peal (see vana kuhu kassetid käisid) ja sellist mängu ma olin ainult ühe korra näinud.Seal oli väga palju radasid,sõidu ajal hakkas vahepeal vihma sadama ja sai boksis käija ja valida isegi erinevate rehvitüüpide vahel,isegi kvalifikatsioon oli.Mäletan veel,et lõpus oli autasustamine ja puha.Seda sai ikka jube kõvasti mängitud.

Ka järgmine F1 mida mängisin oli minuteada telekamängu peal aga see ei olnudki nii kõva kui eelmine kuna seal sai ainult ringi tiirutada ja ei olnud eriti huvitav aga siiski.Arvan,et seda on paljud ka siit mänginud.

Järgmiseks mängisin juba arvutil F1-te mille nimi oligi vist Grand Prix vms.
Igastahes seal sai valida 3 auto vahel ferrari,McLaren ja williams.
Mäletan sellest mängust veel seda,et kui kellegile tagant sisse sõitsid siis pidid kohe katkestama.
Ka seda sai päris kõvasti mängitud.

Järgmiseks sain endale playstation one ja kohe varsti sai kuskilt hangitud mingi 90-date lõpupoolne F1 mäng (täpset aastat ei mäleta)
Väga palju seda ei mänginud aga siiski.

Hiljem sai muretsetud endale F1 2001 oli vist playstationi peale.
Seda sai ka suht kõvasti mängida ja mitu mm tiitlit võidetud.

Siis millalgi kunagi mõned aastad hiljem sain endale arvuti ja varsti sai kuskilt muretsetud ka F1 Challenge 99-02 ja seda mängin siiamaani,suht hea on.

Olen proovinud ka GP4 aga miskipärast ei meeldi.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 15 Mar 2006, 23:06 
Noorliige

Nimi:
Rool:
Tre,

Esimene F1 mäng mida mina mängisin oli aastal 89 Commodore64 peal olev mäng nimega PitStop. Mängitud sai seda klaveri asemel hoopis joystickiga, mis suht ebamugav oli aga siski sõidetav. Meenutas suuresti PC peal olnud GP nimelist mängu mis 286 ajal levis.
Muidugi on saand läbi mängitud head teadatuntud mängud nagu GP, GP1 ja GP2, F1 1999-2002 seeria. Samas GP3 ja GP4 ega Racing Simulation seeriat pole õnnestunud proovida. GP4 kohta räägitakse palju head suhtelist.

Equ

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 20 Mar 2006, 16:05 
Uustulnuk

Nimi:
Rool:
esimene m2ng oli mingi 89 v6i 90a m2ng. mis nimi, seda ei m2leta..aga arvatavasti yx nendest vanematest mis eelpool nimetatud.

hiljem johnny herbert gp, f1 2000 ja 2002.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 22 Mar 2007, 19:32 
Uustulnuk

Nimi:
Rool:
Esimene oli playstationi F1 95 ja see oli tol ajal kulda väärt mäng, aasta siis üheksakend viis. :flag

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 73 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 2 hours