It is currently 25 Jun 2019, 12:36

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ] 
Author Message
PostPosted: 13 Dec 2014, 01:33 
Administraator

Nimi: Mart Välja
Rool: Logitech G25
Plaan on uue aasta alguses Assetto Corsaga veidi sõita proovida.

Tegin küsitluse siia foorumisse ja HV foorumisse, et sõitjate käest eelnevalt tagasisidet saada ja siis saab võimalikult hästi asja korraldada.

Link: http://goo.gl/forms/wxWgvn57jL

Sõidud hakkavad olema kolmapäeviti kell 19:00 õhtul. Esimene sõit 7. jaanuaril ja rohkem infot saab jõulude ajal, siis saan sellega rohkem tegeleda.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 08 Jan 2015, 19:43 
Uustulnuk

Nimi: Kristian Pints
Terv, mis sellest teemast sai? Oleksin huvitatud Assetto Corsa sõitudest.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 09 Jan 2015, 05:42 
Administraator

Nimi: Mart Välja
Hei, jäi veidi lohisema see jah, nüüd on info üleval ja järgmisel nädalal hakkame sõitma:

http://portaal.f1cel.eu/2015-gt3-hooaeg

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 10 Jan 2015, 14:19 
Uustulnuk

8)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 14 Jan 2015, 14:32 
Noorliige

Nimi: Risto Kappet
Rool: G25
Tehke siis ilusti teemad ka sõitude jaoks :) Ise olen kohal. Loodetavasti palju inimesi ei tule, sest kuigi AC muidu jookseb hästi, siis mitme autoga kukub framerate nagu kivi, sest sellistest seadetest nagu opponent detail, shadows on/off, max veichles visible jne pole AC kuulnud...

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 14 Jan 2015, 19:55 
Uustulnuk

Esimene online ringraja liiga race läbitud. Kahju, et üks vend otsustas keset sõitu ideaaltrajektoori tagurdada, õnneks päästsin olukorra ära aga sellega kaotasin ka teise koha. Otherwise, fun! :P
Võite Steami lisada: kkriz, teinekord võiks kuskil ACs cruisida
Saaks kinnist serverit teha, üks WR tasemel soomlane on ka ringkonnas kellega sõidame tavaliselt.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 14 Jan 2015, 20:13 
Uustulnuk

Nimi: Gert Kallion
Rool: G27
On kellelgi mulle pretensioone esitada... Miks mind serverist välja loobiti? Jah ma saan aru küll, et ma keerasin aegajalt auto risti ja mõnel sõidu ära rikkusin, aga andke andeks... See oli mu esimene sõit, mis andis võistluse mõõdu välja. Olge kohtunikud mõtlikud, ärge kirvest selga lööge.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 14 Jan 2015, 20:57 
Uustulnuk

Saadanas wrote:
On kellelgi mulle pretensioone esitada... Miks mind serverist välja loobiti? Jah ma saan aru küll, et ma keerasin aegajalt auto risti ja mõnel sõidu ära rikkusin, aga andke andeks... See oli mu esimene sõit, mis andis võistluse mõõdu välja. Olge kohtunikud mõtlikud, ärge kirvest selga lööge.

Sinu kickimiseks tehti vote ehk teised hääletasid sind kahjuks välja. "Oleks" on tore poiss aga vb natuke trenni enne võistlust oleks sind päästnud sellest. :)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 14 Jan 2015, 21:33 
Liige

Nimi: Sten Teeorg
Saadanas wrote:

No see "aeg-ajalt" kippus iga ring üks kord ja vahest isegi mitu spinni. Ma lasin kõikidel sõita olenemate sõidukiirusest kui nad täidavad vaid kahte tingimusi:
1. Lasevad ringiga saades kiiremad sõitjad ilusti mööda.
2. Sõidavad endale sobival kiirusel ehk omavad kontrolli masina üle.

Sinul kippes pigem asi, et igasse kurvi läksid külg ees ja masina üle kontroll puudus. Isegi kui sa tahtmatult kellegile ette jäid jääb ikkagi süü sinu peale. Kui masinal midagi viga siis tasub bokse külastada või kui sõit ei tule välja siis tuleb rahulikumalt võtta.

Ei tasu kohe arvata kirves selga löödi. Lihtsalt sellel etapil läks see kord sedamoodi ja ehk järgmiseks etapil suudad masinat rohkem kontrolli all hoida.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 14 Jan 2015, 21:41 
Uustulnuk

Nimi: Gert Kallion
Pints wrote:
Saadanas wrote:

Sinu kickimiseks tehti vote ehk teised hääletasid sind kahjuks välja. "Oleks" on tore poiss aga vb natuke trenni enne võistlust oleks sind päästnud sellest. :)

See treen pole kaugeltki sellise feelinguga, mis on võistlus. Võstlusel tekib selline hasart, et varem õpitu kipub ununema... kui enda sõidule keskendumine pole enam primaarne, siis sealt need lollakad vead tulevad. ja üle-üldse olin ma kuidagi liimist lahti... :/

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 14 Jan 2015, 22:44 
Noorliige

Pints wrote:
Võite Steami lisada: kkriz, teinekord võiks kuskil ACs cruisida

Kui järgmise nädala combo teada, siis võib mõned ringid küll :)

Ise arvasin, et enne viiest harjutusringist piisab, aga Kallas tuli korraliku tempoga kohale. Sõidu lõpuks sain 1.49 kätte aga muidu üsna vilets esitus, Pintsi jälitada oli põnev ainult Mersul jõudu nii palju, et niisama mööda küll poleks saanud, õnneks jäi tal keegi ette.

Muidu vägev, et rahvast tuli. Saab kunagi korraliku seeria teha, kui AC raatsiks mõned põhimõttelised asjad ära fixida...

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 14 Jan 2015, 23:07 
Noorliige

Nimi:
Rool:
Fun üritus oli, kvali järsk lõppemine oli vähe üllatav.
Esimesed ringid suutsin 5. kohal eesliikuval kolmikul järel püsida, kuni lendasin seina. Edasi hakkas vigu rohkesti tulema, aga kuuendana lõpetasin. Üritan järgmistel sõitudel rivis olla.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 21 Jan 2015, 13:01 
Liige

Nimi:
Rool:
Oskab keegi soovitada, et kas on mõtet soetada?
Pic: http://www.upload.ee/image/4475937/ac.PNG

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 21 Jan 2015, 15:24 
Noorliige

ProStreeter wrote:
Oskab keegi soovitada, et kas on mõtet soetada?
Pic: http://www.upload.ee/image/4475937/ac.PNG

Jah, ACl rohkem loeb CPU mis sul väga viga pole. Hotlappida saad ilma lagita no problemo aga kui üle 10 inimese koos on siis arvatavasti läheb laggiks ära.
Mul R9 270 (natuke parem kui sinu GTS 450) ja Athlon x2 225 (natuke halvem kui sinu i3) ja mul 1920x resoga üksinda sõites on lowest graafikaga väga hea ja multiplayer sõitmata ka ei jäänud kuigi mõnus ei olnud.
Kui kuskilt leiad mingi hea alega siis osta kindlasti, a täishinnaga pole vist mõtet.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 21 Jan 2015, 17:26 
Liige

Nimi: Tarmo Soots
Mul uus arvuti on i5 ja R9 285 ja ikka oli laag. See pole arvuti probleem , viga on AC poolne.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 22 Jan 2015, 12:21 
Uustulnuk

Millal järgmise nädala etapi infot oodata on?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 22 Jan 2015, 14:02 
Liige

Järgmine etapp Silverstone ja rada on serveris olnud kohe peale sõitu. Server on hooaja vältel kogu aeg üleval seega kui uudist kohe ei ole siis tasub üle vaadata kas järgmine rada servus.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 22 Jan 2015, 15:37 
Uustulnuk

StenT wrote:
Järgmine etapp Silverstone ja rada on serveris olnud kohe peale sõitu. Server on hooaja vältel kogu aeg üleval seega kui uudist kohe ei ole siis tasub üle vaadata kas järgmine rada servus.

Mängus toimus uuendus, serveri failid on uuendamata :) Checksum failed, youve been kicked out of the server. Kes serverit haldab võiks mängu ära uuendada ;)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 22 Jan 2015, 16:50 
Liige

Serveri failid uuendatud.

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ] 

All times are UTC + 2 hours